Nuus-Vrywilligers gesoek vir Spirit Alignments-World of Amulets

Vrywilligers gesoek vir Spirit Alignments

Ons gaan kragtige gees-belynings uitrol. Hierdie geesbelynings sal jou toelaat om met die gekose geeskragte te werk. Jy kan hierdie kragte vir jouself of om ander te help gebruik. Verbeter jou lewe met die kragte van geldgeeste, liefdesgeeste, beskermingsgeeste en baie spesiale krag geeste. Ons het reeds baie toetse met ons gereelde beta-toetsers gedoen, maar ons wil ook graag jou mening en ervarings weet. Ons bied dus 'n vrye gees-belyning as jy met hierdie vorm inteken.

Wat is 'n geesbelyning?

Jy sal gesinchroniseer word met die gekose geeste energie. Dit beteken dat jy direk met daardie gees sal kan werk. Jy sal 'n paar maklik om te volg instruksies ontvang en 'n geesteskaart wat jou sal help om te kommunikeer met die gees.

Gedurende 3 weke sal ons inisiëringsrituele vir u uitvoer, sodat u energie en die geestelike energie word een. Na hierdie 3 weke het die gees sal aan jou gebind wees en sal werk vir jou solank jy wil.

Jy kan 1 kies gees uit elke kategorie, maar slegs 1 van hulle sal deur ons span gekies word om vir baie mense te vermy dieselfde een te kies. Daar sal 10 gratis sinchronisasies vir elke gees wees.

Sluit by ons aan as 'n beta -toetser en geniet die voordele

Jy kan 'n wees beta-toetser so lank as wat jy wil, maar jy moet vir ons jou mening gee oor die inisiasies, dis effekte, wat het jy ervaar en gevoel, tydraamwerke ensovoorts. U stem ook saam dat ons u ervaring op ons webwerf plaas (slegs voorletters sal gewys word, geen ander nie persoonlike inligting)

Waarnemings:

As daar geen verslae gestuur word nie, moet ons u van die beta -toetserslys verwyder en u kan nie meer deel van ons span wees nie. Daar is 'n totaal van 4 verslae wat een per week gestuur moet word. Die laaste een is na 28 dae wanneer u u eerste wens gevra het.
Ons hou 'n gedetailleerde dop van elke toets en beta-toetser seun dit sal ons toelaat om die inisiasies te evalueer en maak veranderinge indien nodig.
Nadat ons een van ons toetse suksesvol voltooi het, sal ons ook nuwe aan jou stuur amulette of ring vir toetsing.
Nie alles nie amulette of ringe sal na elke getoetsde ¡r gestuur word. Ons sal hulle na die toetsers stuur wat in die verlede goeie werk gedoen het met baie gedetailleerde verslae.
Alle verslae moet in Engels, Spaans, Duits of Frans geskryf word. Geen ander tale word toegelaat nie