Nuus - Gereelde Vrae oor Spelling en magiese rituele - World of Amulets

Algemene vrae oor spel en magiese rituele

Mense wonder gereeld oor hoe ons ons betowering en magiese rituele doen en stuur vir ons e-pos hieroor. Ons gaan dus die gereeldste vrae neem en hier beantwoord. Gaan dit van tyd tot tyd na om die nuutste antwoorde te sien of plaas joune in die kommentaar-afdeling.

 

OOR DIE AMULETE

 • Watter materiaal gebruik u vir die amulette?

Al ons amulette word in vlekvrye staal of sterling silwer vervaardig. Hierdie metaal is die beste om energie daaraan te bind. Sommige amulette word slegs in aangebied sterling silwer want dit is die beste vir die ingeboude energieë. Almal ringe word byvoorbeeld slegs in sterling silwer aangebied.

Ja, hulle is albei dieselfde. Die rede vir die 2 weergawes is dat sommige mense allergies is vir staal items sodat hulle die silwer een kan kies. Die silwer amulette het dieselfde deursnee (35 mm), maar is 'n bietjie dunner en daarom 'n bietjie ligter.

 • Moet ek die amulet binne of buite my klere dra?

Die beste manier is om die amulet te dra wat aan u vel raak. Op hierdie manier sal dit op 'n effektiewer manier met u energie omgaan.

 • Kan diere (troeteldiere) aan die amulette raak?

Ja, dit sal nie die magte daarvan inmeng nie

 • Moet ek die amulet laai?

Alle amulette word gelaai wanneer dit gestuur word. Afhangend van die intensiteit van die gebruik, moet u dit na 'n rukkie weer laai (laai is nie dieselfde as om te aktiveer nie, die aktivering en eerste laai word deur ons gedoen) Om die amulet op te laai, kan u dit tydens 'n volle maan so lank as moontlik (ten minste 4 uur) of jy kan 'n laaikussentjie soos die aartsengele pad or demoonblok 

 • Kan ek jou gebruik amulette of ringe saam met ander soortgelyke items van ander verkopers?

Ons onderskryf dit nie in die geval waar u seker weet dat die ander een nie amulette of ringe is nie geaktiveer nie. In daardie geval kan jy hulle sonder 'n probleem saam dra. Jy is dalk gelukkig en ons amulet aktiveer die ander een. Dit is moontlik wanneer albei byvoorbeeld vir dieselfde gees is ons Lucifer-amulet en die sigil amulet van lusifer van 'n ander verkoper. Dit gebeur soms, maar ons kan dit nie waarborg nie.

 • is duiwel amulette skadelik?

Nee, want ons gebruik 'n spesifieke beskermingsontwerp wat nie die energie buite beheer laat gaan nie. Al ons demoon en ander amulette is heeltemal veilig om te dra.

 • Kan ek stort of met die amulet swem

Ja jy kan, dit sal nie in die krag daarvan inmeng nie

 • Hoe lank neem dit om 'n amulet te skep?

Die skep van 'n nuwe amulet kan jare neem, maar sodra ons 'n amulet het wat getoets is en effektief gevind is, het ons nog ongeveer 10 dae nodig om dit gereed te kry vir die kliënt. Die eerste stap is om dit fisies te skep, daarna moet ons dit van alles skoonmaak energieë en daarna die amulet moet aan die eienaar gewy word. Die toewydingsritueel hang af van die tipe energie, eienaars se versoek en die perfekte dag en tyd vir die energieë om op volle potensiaal te wees sodat hulle aan die amulet gebind kan word en die eienaar.

Nadat u die amulet ontvang het, moet u dit tot 'n paar weke tyd gee om aan te pas en 'n simbiose met u energie te skep. Dit duur gewoonlik 28 dae. 

 • Wat moet ek doen as ek na 28 dae geen verandering sien nie?

Die geeste het hul eie manier om dinge te doen. Hulle is baie meer gevorderd as ons, maar daar is 'n paar dinge wat die proses kan vertraag.:

1) U probeer om hulle vinniger te laat werk. Dit is 'n groot nee-nee. Die geeste kan nie gedruk, rondbestel of afgepers word nie. Laat hulle hul ding doen, dan sorg hulle.

 2) U het nie tot aksie oorgegaan nie. Die geeste berei die voorwaardes voor, maar u moet die aksie neem. Aangesien hulle geen fisiese vorm het nie, kan hulle nie in fisiese dinge verkeer nie. Laat ek u 'n voorbeeld gee: die sterk drank is soos 'n boer wat die grond voorberei om groente te plant, en selfs die saadjies laat groei. Maar u sal die plante moet versorg. As u dit nie betyds afhaal nie, sal dit tot niet gaan.

3) U is minagtend of betoon geen dankbaarheid teenoor die geeste nie. Hulle sal ophou om vir u te werk en daar is geen manier om hulle daarna te laat verander nie.

4) U is nie realisties in u versoekskrifte vir die gees nie.

Die geeste kan baie doen, maar hulle kan u nie laat vlieg nie, deur objekte sien, die krag van 20 persone hê, ens. Ek is seker dat u hier my punt kry.

 • Kan die geeste my ryk en beroemd maak?

Ja, dit kan, as u die regte gees kies en die regte versoekskrifte doen. Die probleem met geld is dat die geeste weet nie wat geld is nie, want dit beteken baie verskillende dinge vir baie mense. Hier is 'n volledige artikel oor waarom geldamulette net vir die wyse werk

Niemand kan dit met hul hande raak nie, dit is baie belangrik, want die ander persoon se energie kan na jou amulet oorgedra word. As dit gebeur, kan dit wys wees om 'n skoonmaak-/laaiblok byderhand te hê. As jy nie een het nie, laat weet ons en ons sal die skoonmaak van 'n afstand doen.

In die geval van 'n ring geld al die bogenoemde behalwe vir ander mense aan die ring raak. Dit is geen probleem nie en sal nie die magte wat daarin ingebed is, beïnvloed nie.

As iemand aan u amulet raak met hul hande, asseblief kontak ons ​​vir 'n nuwe belyning.

Hier is 'n volledige artikel oor hierdie onderwerp: 

Hoe om u amulet of ring te gebruik?

 • Moet ek die geeste opoffer?
Nee, die offers vir aktivering word deur ons gedoen. Moet asseblief nooit bloed aan 'n gees gee nie. Hulle hou nie daarvan nie en sal ophou om vir u te werk. Gebruik gevoelens soos liefde of dankbaarheid as u dankbaarheid wil aanbied vir 'n versoekskrif wat hulle vir u besef het. Daar kan ook vars water, wyn, lekkers, plante, wierook, ens. Gebruik word.
 • Steur die amulette my godsdiens in? 
Nee, hulle kan nie minder omgee as jy Christene, Boeddhiste, Heidene, Moslems, ens. Is nie. 
 • Is daar enige terugslag as u 'n amulet gebruik?

Nee, al ons amulette is heeltemal veilig om te gebruik. In sommige gevalle kan hulle egter 'n ander lok geeste as gevolg van die energie hulle hou. Dit is baie skaars, maar dit kan gebeur. Hierdie geeste wat is aangetrek deur die krag van die amulet kan geen kwaad doen nie, maar kan jou ongemaklik laat voel

OOR SPELLINGS

 • Hoe lank neem dit om te spel?

Dit hang grootliks af van die tipe energie wat gebruik gaan word. Sommige spreuke het net 30 minute nodig, terwyl ander uitspel 2 uur of langer kan neem.

Spreuke het hul tyd nodig om energieë, omstandighede en bedoelings aan te pas. 'n Gereelde spel behoeftes 28 dae, 'n volle maansiklus om tot volle krag te kom. Sommige gespesialiseerde, komplekse towerspreuke kan tot 3 maansiklusse neem.

NEE, as jy energie doen werk tydens die maansiklus sal jy die omstandighede en die spel verander nie meer effektief sal wees nie. Slegs ons kan addisionele energiewerk doen as jy reeds 'n betowering van ons gekry het. Ons weet hoe ons dit gedoen het en kan die bykomende energiewerk aanpas by die spel sodat dit nie sal inmeng nie.

 • Ek merk nie veranderinge op nie, hoekom is dit so?

Die towerspreuke verander die omstandighede, maar jy moet aksie neem. Die effek van 'n towerspel hang af van wat jy daarmee doen. Kom ek gee vir jou 'n voorbeeld: Die towerspreuk is soos 'n tuinier wat 'n kliënt se stuk grond in perfekte toestande voorberei sodat die kliënt kan plant wat hy nodig het. As die kliënt niks plant nie, is dit onmoontlik om op 'n gegewe tydstip te oes. Sommige towerspreuke kan skielike verskuiwings in die energieë veroorsaak en jy sal hierdie verskuiwings ervaar. Dit is van geval tot geval, so dit is onmoontlik om hulle almal hier op te noem. Kom ek gee vir jou 'n voorbeeld: Jy wil 'n liefde hê towerspel wat gespel moet word om die liefde van jou lewe te vind. Van dag 3 begin jy dieselfde persoon elke keer sien dag. Dit is die sein dat die stuk grond gereed is. Nou moet jy plant. Praat dus met daardie persoon en u sal agterkom dat die betowering wel gewerk het. Maar as u nie optree nie, verloor u die geleentheid.

 • Watter soort toorkuns gebruik jy?

Vir ons is daar geen swart nie towery, wit magie, hemeltoor of demoon towerkuns. Ons verkies om hulle almal net te noem magie of energie manipulasie of ordening. Alles is energie, om etikette daarop te plaas sal net 'n ongewenste dualiteit skep wat sal lei om hulle as goed of sleg te klassifiseer. Daar is nie so nie ding so goed of sleg towerkuns. Energie het geen dualiteit nie. Ons gebruik die energie wat die beste werk vir elke geval. As dit nie saak maak watter energie u gaan gebruik nie, bied ons die volgende: Engel / Aartsengel energie, daemon energie, Olimpiese geeste energie of Reiki. Dit is die belangrikste energieë wat ons gebruik, maar ons gebruik dit ook natuur geeste energie, hemelse energie en eon-energie. Die tipe wat ons sal gebruik, hang af van die geval.

 • Is daar terugslag as u 'n spel vir my doen?

Nee, ons neem alle voorsorgmaatreëls en doen dit in 'n veilige omgewing.

Al ons amulette is kragtige, alles hang af waarvoor u dit nodig het. As u baie terreine in u lewe het waar u verbetering nodig het, sal ek dit aanbeveel abraxas amulette or ring. Hierdie is uiters kragtig en werk alle areas.

 • Doen u persoonlike ontwerpe?

Soms doen ons dit, maar tydens die covid-19-pandemie kan ons nie persoonlike werk aanvaar nie.

 • Kan ek my produkte op u werf verkoop?

Ja jy kan. Solank u produkte of dienste geestelik / esoteries van aard is. Om u produkte te lys, is heeltemal gratis en ons hef slegs 4.5% van u verkope. U kan meer inligting oor die verskaffing hier vind: Word 'n handelaar op WOA

 • Oor gestuur en dop

 World of Amulet gebruik twee maniere van versending:

 • 1) Internasionale gesertifiseerde pos
 • 2) DHL Express versending

Internasionale gesertifiseerde pos word dopgehou aan die begin van die versending totdat die pakket die land verlaat en aan die einde wanneer die pakket u plaaslike internasionale verspreidingsentrum verlaat vir aflewering. Tydens die covid-19-pandemie kan die aflewering tussen 1 en 6 weke tussen die siek en ingeperkte mense wees, wat ook u plaaslike posdiens beïnvloed.

DHL-versending neem tussen 3 en 6 dae (sommige afgeleë gebiede kan 8 dae duur) Aflewering is in reële tyd. Wanneer die pakket van roete verander, sal u 'n kennisgewing direk van DHL ontvang. Om dit te laat gebeur, het u u e-posadres en telefoonnommer nodig. Sonder hulle kan u nie DHL gebruik nie.

 • Watter betaalmetodes aanvaar jy?

Ons aanvaar: PayPal, alle groot kredietkaarte, crypto-geldeenheid, bank-tot-bank-oordrag en in Spanje: bizum. Ons aanvaar nie Western Union of betaal by aflewering nie

As u u pakket nie na 6 weke ontvang het nie, kontak ons ​​dadelik sodat ons 'n eis kan indien en weer die item aan u kan stuur.

 • Oor ons waarborg

Ons staan ​​agter al ons produkte. Hulle werk. Met 'n gesamentlike ervaring van meer as 75 jaar van ons span, kan ons agter hierdie eis staan. As u nie tevrede is nie, het u 2 weke om die artikel terug te stuur en sal u ten volle terugbetaal word.

As u pakket verlore gaan, stuur ons u 'n nuwe pakket.

 • Oor ons

Ons is 'n span van 5 praktisyns van magie met 'n gekombineerde ervaring van meer as 75 jaar in alle vorme en tipes toorkuns en rituele. Ons skep hierdie amulette gebaseer op ons ervaring om mense te help wêreldwyd om hul lewens te verbeter. 'n Deel van ons voordele word aan liefdadigheid geskenk om balans tussen energieë te behou. Die enigste sigbare persoon van ons span van 5 is Peter, Hy is die een wat sorg vir die webwerf en kliëntediens. Ons het onlangs nog 2 persone aangestel om hom met hierdie taak te help. Peter is self 'n Meester Sortiarius so hy kan jou help met al jou vrae.

 • Hoe kontak ons?

Tot dusver het ons 'n whatsapp -klets gehad vir kontak, maar omdat die groot aantal versoeke en boodskappe ons moet herlei na die verskillende afdelings wat ons vir hierdie versoeke en vrae het

Terug na blog

Los kommentaar

Let asseblief daarop dat kommentaar goedgekeur moet word voordat dit gepubliseer word.